O nas

Tworzymy duet dwóch różnych i fajnych osobowości. Zajmujemy się tworzeniem przestrzeni do życia człowieka. Dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia idealnego i wymarzonego wnętrza. Dużą wagę przykładamy do szczegółów, ponieważ nierzadko to one decydują o wyglądzie zaprojektowanej przestrzeni.

Naszą pracownię wyróżnia nieograniczona kreatywność. Podstawową filozofią jest tworzenie indywidulanych, oszałamiających estetycznie rozwiązań dla Inwestorów.

Cenimy nowoczesność, jednocześnie wiedząc, że nasze projekty powinny być ponadczasowe. Dążymy do tego, aby nasi klienci czuli się dobrze w zaprojektowanych przez nas wnętrzach nawet po upływie kilkunastu lat.

Cały czas podnosimy nasze kompetencje uczestniczący w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Uczestniczymy w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielimy się swoją wiedzą na łamach prasy, w publikacjach elektronicznych a także jako prelegenci podczas  imprez branżowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami i markami, co jest gwarantem wysokiej jakości oraz trwałości proponowanych rozwiązań.